Rácz Koppány és Seprenyi Sára a szlalom EB-n

Május 15-19. között Szlovéniában rendezték meg az ECA Szlalom Európa-bajnokságot, amelyen a hosszú ávek óta klubunkat erősítő Rácz Koppány mellett a gypri gyerekek szlalom edzését irányító Seprenyi Sára képviselte hazánkat. A körülmények az áradás miatt nagyon változóak voltak és a lebonyolítás is eltért a megszokottól, ezúttal nbem volt két előfutam, középfutam és döntő, hanem a 60 kajakos közül egyből a legjobb 12-es döntőbe kvalifikálhatták magukat pl. a friúk. Kopi így nem tudott középdöntőbe kerülni, bár így is több, nála magasabban jegyzett kajakost megelőzve a 30. helyen zárt. Sára a női mezőnyben az NK1 és NX1 versenyszámban is rajthopz állt, kajakban a 36., míg kajak crossban a 28. helyen végzett.