Hírek: orv

← Összes hír
Az ORV-n is helyt álltak a győri versenyzők

Három kajakosunk és egy kenusunk indult az idei Európai Olimpiai Remlnységek Versenyén, amelyet Racicében rendeztek.

Tovább olvasom
Négy versenyzőnk indulhat az ORV-n

Közülük ráadásul ketten triplázhatnak az Olimpiai Reménységek Versenyén!

Minden versenyzőnk minden versenyszámban döntőbe jutott az ORV-n

Nagyszerű eredményeket hozott a szegedi Olimpai Reménységek Versenye a Graboplast Győr kajak-kenu szakosztálya számára. Az előzetes várakozásoknak megfelelően minden versenyzőnk minden számban bejutott a döntőbe, és a finálék több, mint felében egészen a dobogóig is eljutottak sportolóink. A legsikeresebb szám a KII 500 méter volt a 15-16 évesek mezőnyében, ahol Kolozsvári Brúnó az MTK-s Panyik Zsomborral egy hajóban nyert klubtársai Mitring Olivér és Tóth Gergő előtt.

Ezekre a versenykre fáj a fogunk

A síkvizi szakágban 11 olyan nemzetközi versenyt rendeznek idén, ami kiemelten fontos lehet számunkra. Fókuszban az olimpia.

Heten utazhatnak az ORV-re

Véglegessé vált az Olimpiai Reménységek Versenyére induló magyar keret, a szeptember 15-én kezdődő megmérettetésre hét fiatal kajakosunk és kenusunk utazhat.

Lisa lett az ORV egyik sztárja

Fantasztikusan szerepeltek a serdülő korú magyar kajakosok és kenusok a szegedi Olimpiai Reménységek Versenyén. A mieink 29 aranyérmet és összesen 54 dobogós helyezést szereztek a 15-17 éves korosztály legjobbjainak rendezett utánpótlás regattán, noha korábban soha nem indított sportolót négy földrészről 31 ország. A 780 kajakos és kenus között szép számmal voltak győriek is, 3 arany- és 4 ezüstéremmel zártak a Graboplast Győr sportolói

Nyolc győri reménység bizonyíthat

Minden évben az utolsó nemzetközi versenye a sportágnak az Olimpiai Reménységek Versenye. A helyszín ezúttal Szeged lesz, ahová már most több,mint két tucatnyi ország adta le a nevezését. Idén az 1999, a 2000 és a 2001-ben született versenyzők állhatnak rajthoz, amire már kijelölte Hüttner Csaba a csapatot.