Vidékbajnokság, 2000 méter

Rendkívül eredményes volt a 2000 méter klubunk számára, versenyzőink sorra nyerték az érmeket és szállították a helyezéseket az intenzív szembeszélben rendezett versenyen.

Vidékbajnokság, 2000 méter

Vidék Bajnok:
Béres Áron (C1 Férfi Kölyök U13-U14. 2000m (Zebra szerint))
Fazekas Fanni (K2 Női Serdülő U15. 2000m)
Füzi Zsófia (K1 Női Kölyök U13-U14. 2000m (Zebra szerint) )
Gombás Vendel (TC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m)
Huszár Balázs (K2 Férfi Serdülő U16. 2000m)
Kurdi Csongor (K2 Férfi Serdülő U16. 2000m)
Mohácsi Réka (K2 Női Serdülő U15. 2000m)
Németh Alma (MK1 Női Kölyök U13 2000m)
Németh Márton (TC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m)
Pálla Balázs (C1 Férfi Serdülő U16. 2000m)
Pálla Bálint (C1 Férfi Kölyök U13. 2000m)
Péter Zsombor (TC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m)
Takács Zsigmond (K1 Férfi Serdülő U16. 2000m)
Vaskó András (TC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m)

Ezüstérmes:
Füzi Boglárka (MK4 Női Kölyök U13. 2000m)
Gasztonyi Ábel (MK1 Férfi Gyermek U12. 2000m)
Halász Dávid (C1 Férfi Serdülő U16. 2000m)
Hegyi Zsombor (TC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m)
Hujber Dorina (K2 Női Kölyök U14. 2000m)
Katona Márton (K1 Férfi Serdülő U16. 2000m)
Kuruczina Máté (MC1 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m)
Marek Petra (MK4 Női Kölyök U13. 2000m)
Móricz Vince (TC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m)
Nagy Viktor (TC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m)
Nagy Zakariás (PC2 Férfi Kölyök U13. 2000m)
Németh Gergely (C1 Férfi Kölyök U13-U14. 2000m (Zebra szerint))
Pádár Petra (MK4 Női Kölyök U13. 2000m)
Stinner András (PC2 Férfi Kölyök U13. 2000m)
Sütő Marcell (TC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m)
Szerencsés Fekete Evelin (MK4 Női Kölyök U13. 2000m)
Tatai Bíborka (K2 Női Kölyök U14. 2000m)

Bronzérmes:
Bartha Bende (MK4 Férfi Kölyök U13. 2000m)
Dombi Miklós (MK4 Férfi Gyermek U12. 2000m)
Erdélyi Júlia (MK2 Női Gyermek U12. 2000m)
Ferencz Bence (MK4 Férfi Kölyök U13. 2000m)
Hima Dorka (MK2 Női Gyermek U12. 2000m)
Juhász Mihály (MK4 Férfi Gyermek U12. 2000m)
Kállai Martin (K2 Férfi Kölyök U14. 2000m)
Kovács Ádám (K2 Férfi Serdülő U16. 2000m)
Kovács Sándor (K2 Férfi Serdülő U16. 2000m)
Kolozsvári Brúnó (K1 Férfi Kölyök U14. 2000m)
Lukács Artúr (MK4 Férfi Gyermek U12. 2000m)
Marosvölgyi Máté (MK4 Férfi Kölyök U13. 2000m)
Mitring Olivér (K2 Férfi Kölyök U14. 2000m)
Nagy Csaba (C2 Férfi Serdülő U15. 2000m)
Nyíri Donát (MK4 Férfi Gyermek U12. 2000m)
Richter Regő (MK4 Férfi Kölyök U13. 2000m)
Rumi Gergő (C1 Férfi Serdülő U15. 2000m)
Sali Attila (K1 Férfi Kölyök U13. 2000m)
Velekei Patrik (C2 Férfi Serdülő U15. 2000m)
Velekei Viktória (C1 Női Serdülő U15-U16. 2000m)

4. helyezett:
Csete Botond (K2 Férfi Kölyök U14. 2000m)
Gombás Alíz (MK1 Női Gyermek U12. 2000m)
Németh Máté (K2 Férfi Kölyök U14. 2000m)

5. helyezett:
Béres Áron (PC2 Férfi Kölyök U13. 2000m)
Csepi Máté (K2 Férfi Serdülő U16. 2000m)
Dankó Gábor (C1 Férfi Serdülő U16. 2000m)
Horváth Olivér (K1 Férfi Serdülő U15-U16. 2000m (Zebra szerint))
Ivancsó Tamás (MK2 Férfi Gyermek U12. 2000m)
Mayer Virág (MK2 Női Gyermek U12. 2000m)
Nagy Gergely (K2 Férfi Serdülő U16. 2000m)
Németh Gergely (PC2 Férfi Kölyök U13. 2000m)
Németh Rozina (MK2 Női Gyermek U12. 2000m)
Taáp Tamás (MK2 Férfi Gyermek U12. 2000m)
Tamás Gergő (K1 Férfi Kölyök U13. 2000m)

6. helyezett:
Krepuska Panna (MK1 Női Gyermek U11. 2000m)
Luksics Márk (C1 Férfi Serdülő U16. 2000m)
Mayer Hunor (MK1 Férfi Gyermek U10. 2000m)