Versenyzőink a Hargas Memorialon

Véget ért a Hargas Memorial. A kétnapos maraton versenyen klubunk valamennyi versenyzője TOP 5-ös helyezéssel zárt.

Versenyzőink a Hargas Memorialon

A női mezőnyben az első napi vezetés után Csay Renátának ezúttal meg kellett elégedni a második hellyel, és összetettben is egykori versenyzőnk, Bedőcs Krisztina nyert. Harmadik lett Kiszli Vanda, és ötödik fiatal reménységünk, Pető Réka.

Az ifi kajakosoknál Jean van der Westhuyzen nyert, Erdőssy Csaba a harmadik, Mayer Keán a negyedik helyen ért célba.

A kajak párosoknál a tavalyi világbajnok Boros Adrián - Solti László 2 mp-es különbséggel előzte meg Gere Bálintot és Mészáros Mártont. Elindult viszont Gacsal Ákos, aki Holpert Ervinnel egy hajóban ötödikként ért célba.

Klubunk egykori kitűnősége, Salga István hatodik lett K I-ben - itt Andrew Birkett nyert - míg a női ifi K I-ben Korsós Zsófia diadalmaskodott.

A legnagyobb különbséggel, 9 perc előnyel Kövér Márton nyert C I-ben, a világbajnok mögött páros társa, Dóczé Ádám ért célba másodikként.