Török Dávidé az első bajnoki érem

Az első idei magyar bajnoki érmünket Török Dávid szerezte, aki a szolnoki parakenu maraton OB 5 km-es versenyében második helyen végzett.

Ugyanitt jól sikerült a hétvége ifi kajakos csapatunknak is, akik  edzésversenyen szerepeltek. Egyedüli klubként a fiúk K1 1000 m A döntőjébe három versenyzőnk is bejutott, itt Kolozsvári Brúnó a 3., Mitring Olivér a 4. Tamás Gergő pedig a 9. helyen végzett. A még serdülő korú Ivancsó Tamás a C döntőben a 6. helyen zárt, őt mindössze öten előzték meg a saját korosztályából. A K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 2000 m A döntőjébe hatan jutottak be a mieink közül, itt 2. Mitring Olivér 5. Kolozsvári Brúnó 16. Ivancsó Tamás 17. Tamás Gergő 22. Tóth Gergő és 23. Mukus Balázs A fiúk edzői: Tamás Gábor és Németh Balázs.