Tizenkét arany a Vidék Bajnokság zárónapján

Újabb remek eredményeket hozott a Vidék Bajnokság

Tizenkét arany a Vidék Bajnokság zárónapján

1. Kovács Natália - Heim Bianka Georgina - Éles Anna Sára - Horváth Abigél ( K4 Női Kölyök U13-U14 4000m )

1. Katona Márton - Kurdi Csongor ( K2 Férfi Kölyök U14 4000m )

1. Hatoss Dorka - Tringer Berta - Rogács Borka - Nagy Eszter ( MK4 Női Kölyök U13 4000m )

1. Nagy Domonkos - Rumi Gergő ( PC2 Férfi Kölyök U13 2000m )

1. Szalay Bence Dávid - Tóth Máté - Tukovics Balázs - Nagy Zakariás ( PC4 Férfi Gyermek U10-U12 2000m )

1. Takács Zsigmond - Katona Márton - Kurdi Csongor ( K1 Férfi Kölyök U14 3x200m )

1. Kovács Natália - Hujber Flóra Andrea - Marek Bianka ( K1 Női Kölyök U14 3x200m )

1. Fejes Abigél - Vass Regina - Tamás Lilla Virág ( K1 Női Kölyök U13 3x200m )

1. Nagy Domonkos - Gecsei Mátyás - Varga Sámuel ( C1 Férfi Kölyök U13 3x200m )

1. Hatoss Dorka - Fülöp Imre - Szekszárdi Flávió ( K1,C1,NK1 Kölyök U13-U14 3x200m vegyes váltó )

1. Kovács Ádám - Tamás Gergő - Ugróczky Ádám Tamás - Gasztonyi Barnabás ( MK1 Férfi Gyermek U10-U11 4x300m )

1. Marek Petra - Németh Alma Eszter - Pádár Petra - Radnóti Eszter ( MK1 Női Gyermek U10-U11 4x300m )

2. Balogh Gergely - Erdélyi Tamás ( K2 Férfi Serdülő U15 4000m )

2. Halász Dávid ( C1 Férfi Kölyök U14 4000m )

2. Hujber Flóra Andrea - Sümegi Mirjam Jozefin ( K2 Női Kölyök U14 4000m )

2. Kállai Martin Dávid ( MK1 Férfi Gyermek U12 2000m )

2. Hujber Dorina - Horváth Blanka - Tatai Bíborka Anna - Csendes Maja ( MK4 Női Gyermek U10-U12 2000m )

2. Papp Máté - Balogh Gergely - Erdélyi Tamás ( K1 Férfi Serdülő U15-U16 3x200m )

2. Jakab Soma - Odnoga Martin - Koloszár Kristóf ( C1 Férfi Serdülő U15-U16 3x200m )

2. Sümegi Mirjam Jozefin - Éles Anna Sára - Horváth Abigél ( K1 Női Kölyök U14 3x200m )

2. Kolozsvári Brúnó - Kállai Martin Dávid - Varga Olivér - Balogh Kristóf ( MK1 Férfi Gyermek U12 4x300m )

2. Dömötör Benedek - Sali Attila - Tuba Bence - Gasztonyi Ábel ( MK1 Férfi Gyermek U10-U11 4x300m )

3. Varga Fruzsina Réka ( K1 Női Serdülő U16 4000m )

3. Papp Zoltán - Papp Máté ( K2 Férfi Serdülő U16 4000m )

3. Odnoga Martin ( C1 Férfi Serdülő U15 4000m )

3. Fülöp Imre ( K1 Férfi Kölyök U13 4000m )

3. Pálla Balázs ( C1 Férfi Kölyök U14 4000m )

3. Fekete Rea Réka ( K1 Női Serdülő U15-U16 2000m )

3. Papp Zoltán - Zömbik Ádám - Horváth Benedek Tamás ( K1 Férfi Serdülő U15-U16 3x200m)