Taroltunk a regionális akadémiai kupán!

Fölényesen nyertük az éremtáblát a mai regionális versenyen Fadd-Domboriban! Összesen 24 arany-, 31 ezüst- és 21 bronzérmet szerztek versenyzőink!

Taroltunk a regionális akadémiai kupán!

Aranyérmesek:

Kurczina Máté C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m
Péter Zsolt Zsombor C1 Férfi Kölyök U14 1000 m
Kurczina Máté C1 Férfi Serdülő U16 1000m
Bartal-Tóth Fanni C1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m
Szabados Szonja C1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m
Hoffer Eszter C1 Női Kölyök U14 500 m
Szabados Szonja C1 Női Serdülő U16 500 m
Pápai Boldizsár - Péter Zsolt Zsombor C2 Férfi Kölyök U13-U14 500 m
Hoffer Eszter - Nagy Kincső C2 Női Kölyök U13-U14 500 m
Kovács Ádám K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m
Kovács Ádám K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m
Ballagi Bendegúz K1 Férfi Serdülő U15. 1000m
Ivancsó Tamás K1 Férfi Serdülő U16. 1000m
Tatai Bíborka Anna K1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m
Zatykó Panka K1 Női Kölyök U13 2000 m
Gombás Alíz K1 Női Serdülő U16. 500m
Pápai Bence - Taáp Tamás K2 Férfi Serdülő U15-U16 500 m
Kolozsvári Lili K2 Női Kölyök U13-U14 500 m
Sátor Kolos Lénárd MC1 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m
Tóth-Borov Bence MK1 Férfi Gyermek U11 2000 m
Hudi-Kadler Panni MK1 Női Kölyök U13 2000 m
Jankó Máté - Szabó Zsombor MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m
Szabó Zóra - Gotthárd Kincső Róza MK2 Női Gyermek U10-U11 2000 m
Dán Máté - Baraksó Zsombor PC2 Vegyes Gyermek U10-U11 2000 m

Ezüstérmesek:

Béres Áron C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m
Béres Áron C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 m
Gombás Vendel C1 Férfi Kölyök U14 1000 m
Vaskó András C1 Férfi Serdülő U16 1000m
Németh Ilka C1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m
Varga Flóra Anna C1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m
Sklánicz Judit C1 Női Kölyök U13 2000 m
Varga Flóra Anna C1 Női Serdülő U16 500 m
Gombás Vendel - Gyurós Arnold C2 Férfi Kölyök U13-U14 500 m
Móricz Vince - Vaskó András C2 Férfi Serdülő U15-U16 500 m
Gazdag Rebeka - Juhász Bianka C2 Női Kölyök U13-U14 500 m
Marosvölgyi Máté K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m
Marosvölgyi Máté K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m
Szarvas Péter István K1 Férfi Kölyök U14. 1000m
Goda Zétény K1 Férfi Serdülő U15. 1000m
Nyíri Donát K1 Férfi Serdülő U16. 1000m
Tatai Bíborka Anna K1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m
Németh Helka Borbála K1 Női Kölyök U13 2000 m
Kolozsvári Lili K1 Női Kölyök U14 500 m
Deli Nóra K1 Női Serdülő U15. 500m
Németh Rozina Mira K1 Női Serdülő U16. 500m
Mayer Hunor - Pálinkás Ármin K2 Férfi Kölyök U13-U14 500 m
Nyíri Donát - Ivancsó Tamás K2 Férfi Serdülő U15-U16 500 m
Petrik Abigél K2 Női Serdülő U15-U16. 500m
Hoffer Áron MC1 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m
Bartal-Tóth Janka MC1 Női Gyermek U12 2000 m
Csapó Tamás MK1 Férfi Kölyök U13 2000 m
Kadler Kincső MK1 Női Gyermek U10 2000 m
Tamasics Noel Gábor - Szerencsés-Fekete Ákos MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m
Fekete Alex - Póczik Dániel MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m
Nyári Sára Panna - Mátrai Flóra MK2 Női Gyermek U12 2000 m

Bronzérmesek:

Hettinger Balázs C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 m
Gerencsér Nándor C1 Férfi Kölyök U13 2000 m
Bartal-Tóth Fanni C1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m
Gazdag Rebeka C1 Női Kölyök U13 2000 m
Nagy Kincső C1 Női Kölyök U14 500 m
Nagy Csenge - Horváth Blanka C2 Női Kölyök U13-U14 500 m
Ferencz Bence K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m
Sali Attila K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m
Böjte Bence K1 Férfi Serdülő U15. 1000m
Pápai Bence K1 Férfi Serdülő U16. 1000m
Tasi Sára K1 Női Kölyök U13 2000 m
Moór Mirtill K1 Női Kölyök U14 500 m
Petrik Abigél K1 Női Serdülő U15. 500m
Réffi Hanna K1 Női Serdülő U16. 500m
Szarvas Péter István - Pálfay Domonkos K2 Férfi Kölyök U13-U14 500 m
Böjte Bence - Ballagi Bendegúz K2 Férfi Serdülő U15-U16 500 m
Zatykó Panka - Tasi Sára K2 Női Kölyök U13-U14 500 m
Németh Rozina Mira - Réffi Hanna K2 Női Serdülő U15-U16. 500m
Gaál Olivér MK1 Férfi Gyermek U10 2000 m
Vaszari Mátyás MK1 Férfi Kölyök U13 2000 m
Komáromi Botond - Csáki-Fodor András PC2 Vegyes Gyermek U10-U11 2000 m