Szinte mindenki dobogóra állt

Utánpótlásunk erejét ezúttal is sikerült megmutatni! A Szegeden rendezett ifjúsági- és U23-as gyorsasági magyar bajnokságon ugyan mindazok, akik már a felnőtt VB-re készülnek, de még a korosztály tagjai felmentést kaptak, nélkülük is nagy létszámban és eredményesen szerepeltek kajakosaink és kenusaink egyaránt. Összesen 36 versenyzővel vettünk részt a három napos versenyen, közülük tizenketten szereztek magyar bajnoki címet - a legtöbbet Takács Mihály, aki négy számban is nyerni tudott - és összesen 30-an (!) állhattak fel valamelyik versenyszám végén a dobogóra.

Szinte mindenki dobogóra állt
Magyar bajnok:
Balla Levente (C4 Férfi U23 1000m)
Bakó Lotti (K1 Női Ifjúsági U17-U18. 3x200m)
Dóczé Patrik (C4 Férfi U23 500m)
Dóczé Patrik (C4 Férfi U23 200m)
Hajnal Jenő (C4 Férfi U23 1000m)
Hajnal Jenő (C2 Férfi U23 200m)
Hajnal Jenő (C4 Férfi U23 200m)
Horváth Ákos (C4 Férfi U23 200m)
Jakab Soma (C4 Férfi U23 1000m)
Jakab Soma (C4 Férfi U23 500m)
Khaut Kristóf (C4 Férfi U23 500m)
Lazúr Barnabás (K2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 200m)
Obert Ákos (K2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 200m)
Szabó Virág (K1 Női Ifjúsági U17-U18. 3x200m)
Takács Mihály (C4 Férfi U23 1000m)
Takács Mihály (C4 Férfi U23 500m)
Takács Mihály (C2 Férfi U23 200m)
Takács Mihály (C4 Férfi U23 200m)
Vincze Veronika (K1 Női Ifjúsági U17-U18. 3x200m)
 
Ezüstérmes:
Balla Levente (C2 Férfi U23 200m)
Balogh Gergely (K2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 4000m)
Dóczé Patrik (C2 Férfi U23 200m)
Erdélyi Tamás (K2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 4000m)
Erdőssy Csaba (K4 Férfi U23 1000m)
Erdőssy Csaba (K4 Férfi U23 200m)
Gacsal Ákos (K4 Férfi U23 1000m)
Gacsal Ákos (K4 Férfi U23 200m)
Hajnal László (K4 Férfi U23 1000m)
Kamil Albert (K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 3x200m)
Kulcsár Dorina (C2 Női Ifjúsági U17-U18. 200m)
Lazúr Barnabás (K4 Férfi U23 200m)
Mayer Keán (K4 Férfi U23 1000m)
Mayer Keán (K4 Férfi U23 200m)
Sáling Laura (C2 Női Ifjúsági U17-U18. 200m)
Sárkány Soma (K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 3x200m)
Szűr Márton (K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 3x200m)
 
Bronzérmes:
Bakó Lotti (K4 Női Ifjúsági U17-U18. 500m)
Bordács Blanka (K4 Női U23 1000m)
Bordács Blanka (K1 Női U23 500m)
Bordács Blanka (K4 Női U23 500m)
Czéllai-Vörös Zsófia (K4 Női U23 1000m)
Czéllai-Vörös Zsófi (K4 Női U23 500m)
Czéllai-Vörös Zsófi (K2 Női U23 200m)
Dóczé Patrik (C4 Férfi U23 1000m)
Erdőssy Csaba (K4 Férfi U23 500m)
Gacsal Ákos (K4 Férfi U23 500m)
Hajnal Jenő (C2 Férfi U23 500m)
Hajnal Jenő (C4 Férfi U23 500m)
Horváth Ákos (C4 Férfi U23 1000m)
Horváth Ákos (C4 Férfi U23 500m)
Khaut Kristóf (C1 Férfi U23 500m)
Khaut Kristóf (C1 Férfi U23 200m)
Kulcsár Dorina (C2 Női Ifjúsági U17-U18. 500m)
Lazúr Margaréta (K4 Női Ifjúsági U17-U18. 500m)
Lazúr Margaráta (K2 Női U23 200m)
Mayer Keán (K4 Férfi U23 500m)
Nagy Krisztina (K4 Női U23 1000)
Nagy Krisztina (K4 Női U23 500m)
Pető Réka (K4 Női U23 1000m)
Pető Réka (K4 Női U23 500m)
Obert Ákos (K4 Férfi U23 500m)
Sáling Laura (C2 Női Ifjúsági U17-U18. 500m)
Szabó Boldizsár (C4 Férfi U23 1000m)
Szabó Boldizsár (C4 Férfi U23 500m)
Szabó Virág (K4 Női Ifjúsági U17-U18. 500m)
Szalay Bence (C4 Férfi U23 1000m)
Szalay Bence (C4 Férfi U23 500m)
Takács Mihály (C1 Férfi U23 1000m)
Takács Mihály (C2 Férfi U23 500m)
Vincze Veronika (K4 Női Ifjúsági U17-U18. 500m)
 
4. helyezett:
Balla Levente (C2 Férfi U23 500m)
Bordács Blanka (K1 Női U23 1000m)
Bordács Blanka (K2 Női U23 500m)
Bordács Blanka (K4 Női U23 200m)
Czéllai-Vörös Zsófi (K4 Női U23 200m)
Dóczé Patrik (C2 Férfi U23 1000m)
Dóczé Patrik (C2 Férfi U23 500m)
Erdőssy Csaba (K1 Férfi U23 1000m)
Gamsjager Lisa-Maria ( K1 Női Ifjúsági U17-U18. 200m)
Horváth Ákos (C1 Férfi U23 500m)
Horváth Ákos (C1 Férfi U23 200m)
Nagy Krisztina (K4 Női U23 200m)
Pető Réka (K4 Női U23 200m)
Takács Mihály (C2 Férfi U23 1000m)
 
5. helyezett:
Balla Levente (C4 Férfi U23 200m)
Gacsal Ákos (K1 Férfi U23 500m)
Horváth Ákos (C2 Férfi U23 200m)
Khaut Kristóf (C4 Férfi U23 200m)
Kulcsár Dorina (C1 Női Ifjúsági U17-U18. 500m)
Mayer Keán (K2 Férfi U23 1000m)
Sáling Áron (C2 Férfi U23 200m)
Sáling Áron (C4 Férfi U23 200m)
Szabó Virág (K2 Női Ifjúsági U17-U18. 200m)
Szalay bence (C4 Férfi U23 200m)
Takács Mihály (C1 Férfi U23 200m)
Vincze Veronika (K2 Női Ifjúsági U17-U18. 200m)
 
6. helyezett:
Bakó Lotti ( K2 Női Ifjúsági U17-U18. 1000m)
Balla Levente (C1 Férfi U23 5000m)
Balogh Gergely (K2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 1000m)
Czéllai-Vörös Zsófi (K1 Női U23 5000m)
Dóczé Patrik (C1 Férfi U23 500m)
Erdélyi Tamás (K2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 1000m)
Erdőssy Csaba (K2 Férfi U23 500m)
Erdőssy Csaba (K2 Férfi U23 200m)
Gamsjager Lisa-Maria (K1 Női Ifjúsági U17-U18. 1000m)
Kulcsár Dorina (C1 Női Ifjúsági U17-U18. 200m)
Mayer Keán (K2 Férfi U23 500m)
Mayer Keán (K2 Férfi U23 200m)

Szabó Virág ( K2 Női Ifjúsági U17-U18. 1000m)