Péntektől VB válogató Szolnokon

Péntektől vasárnapig Szolnokon rendezik az idei VB válogatót. A legjobbak Portugáliába utazhatnak, de az ugyancsak szolnoki Egyetemi-Főiskolai Világbajnokságra is ez a verseny válogat majd a hallgató jogviszonnyal rendelkező kajakosok és kenusok közül.

Péntektől VB válogató Szolnokon

Pénteki elő- és középfutamok, döntők:

KII 1000m
Mozgi Milán - Somorácz Tamás (Paks)
Kammerer Zoltán - Erdőssy Csaba 
Gacsal Ákos - Kugler Attila (Szolnok)

CII 1000m
Takács Mihály - Viola Viktor (DKSC)
Horváth Ákos - Sáling Áron

NKI 500m
Lazúr Margaréta
Nagy Krisztina Anna
Bordács Blanka
Kovács Sára

NCI 500m
Balla Virág

Pénteki előfutam, szombati középfutam és döntő:

KI 1000m
Hajnal László
Kammerer Zoltán
Erdőssy Csaba
Erős Patrik

Szombati elő- és középfutamok, döntők:

CI 1000m
Balla Levente
Hajnal Jenő
Sáling Áron
Takács Mihály
Krasznai Péter

NKI 1000m
Bordács Blanka
Kovács Sára
Nagy Krisztina Anna

KII 500m
Mozgi Milán - Somorácz Tamás (Paks)
Erős Patrik - Vidákovich Antal
Gacsal Ákos - Kugler Attila (Szolnok)
Kammerer Zoltán - Erdőssy Csaba

NKI 200m
Douchev Janics Natasa
Kovács Sára
Nagy Krisztina Anna
Lazúr Margaréta

KI 200m
Hérics Dávid
Vidákovich Antal

KI 200m LTA
Török Dávid

NCI 200m
Devecseriné Takács Kincső
Balla Virág
Sáling Laura

CII 200m
Takács Mihály - Hajnal Jenő
Horváth Ákos - Sáling Áron
Széles Gábor - Devecseri Ádám

CI 200m LTA
Szomszéd Máté

Szombati elő-, vasárnapi középfutamok és döntők:

CI 500m
Takács Mihály
Sáling Áron
Balla Levente
Krasznai Péter

KI 500m
Hérics Dávid
Gacsal Ákos
Erős Patrik
Hajnal László

CI 200m
Hajnal Jenő
Takács Mihály
Sáling Áron
Devecsei Ádám
Széles Gábor
Horváth Ákos

Vasárnapi középfutamok és döntők

CII 500m
Takács Mihály - Viola Viktor (DKSC)
Széles Gábor - Devecseri Ádám
Horváth Ákos - Sáling Áron

NCII 200m
Balla Virág - Devecseriné Takács Kincső
Sáling Laura - Molnár Rebeka (Lágymányos)

NKII 500m

Lazúr Margaréta - Kovács Sára

NKII 200m
Lazúr Margaréta - Kovács Sára

NCII 500m
Balla Virág - Devecseriné Takács Kincső
Sáling Laura - Molnár Rebeka (Lágymányos)

NCI 5000m
Balla Virág

KI 5000m
Winkler Máté

NKI 5000m
Bordács Blanka

CI 5000m
Balla Levente
Krasznai Péter

A pénteki és a szombati döntőket az M4Sport élőben közvetíti majd!