Országos Diákolimpia eredmények

Sukorón rendezték az Országos Diákolimpia döntőjét. TOP6-os eredményeink:

Országos Diákolimpia eredmények

Diákolimpiai bajnokok:
Dankó Bence (Kölcsey) C4 Férfi Serdülő U15-U16. 1000m
Dankó Gábor (Kölcsey) C4 Férfi Serdülő U15-U16. 1000m
Halász Dávid (Kodály) C4 Férfi Serdülő U15-U16. 1000m
Pálla Balázs (Szabadhegyi) C4 Férfi Serdülő U15-U16. 1000m
Pálla Bálint MC1 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m

Ezüstérmesek:

Fazekas Fanni (Prohászka) K4 Női Kölyök U14 1000m
Kis Levente TC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m
Kurczina Máté (Prohászka) PC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m
Kurczina Milán (Prohászka) PC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m
Jakab Soma (Móra) C1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m
Jakab Soma (Móra) C1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 1000m
Nagy Zakariás (Prohászka) PC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m
Stinner András (Prohászka) PC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m
Tamás Lilla (Gárdonyi) K4 Női Kölyök U14 1000m
Vass Regina (Öveges) K4 Női Kölyök U14 1000m

Bronzérmesek:
Csóka Eszter (Prohászka) C1 Női Kölyök U14. 500m
Fülöp Kitti (Móra) MK4 Női Gyermek U10-U12 2000m
Kolozsvári Brúnó (Péterfy) K1 Férfi Kölyök U13. 2000m
Nagy Domonkos (Péterfy) C2 Férfi Kölyök U14. 1000m
Németh Alma (Gárdonyi) MK4 Női Gyermek U10-U12 2000m
Odnoga Martin (Móra) C1 Férfi Serdülő U16. 1000m
Pálla Balázs (Szabadhegyi) C1 Férfi Serdülő U15. 500m
Rumi Gergő (Gárdonyi) C2 Férfi Kölyök U14. 1000m
Varga Fruzsina (Móra) C1 Női Ifjúsági U17-U18. 200m

4. helyezett
Balogh Gergely (Kazinczy) K2 Férfi Serdülő U15-U16. 1000m
Csendes Maja MK4 Női Kölyök U13. 2000m
Erdélyi Tamás (Jedlik) K2 Férfi Serdülő U15-U16. 1000m
Halász Levente (Kodály) C1 Férfi Serdülő U15. 500m
Hujber Dorina MK4 Női Kölyök U13. 2000m
Tatai Bíborka MK4 Női Kölyök U13. 2000m
Varga Franciska MK4 Női Kölyök U13. 2000m
Varga Fruzsina (Móra) C1 Női Ifjúsági U17-U18. 500m

5. helyezett
Erdélyi Tamás (Jedlik) K1 Férfi Serdülő U16. 500m
Fazekas Fanni (Prohászka) K2 Női Kölyök U14. 1000m
Gasztonyi Barnabás (Péterfy) MK4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m
Kovács Ádám (Arany) MK4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m
Odnoga Martin (Móra) C1 Férfi Serdülő U16. 500m
Pálla Balázs (Szabadhegyi) C1 Férfi Serdülő U15. 1000m
Takács Zsigmond (Gárdonyi) K1 Férfi Serdülő U15. 500m
Tamás Gergő (Gárdonyi) MK4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m
Tamás Lilla (Gárdonyi) K2 Női Kölyök U14. 1000m
Ugróczky Ádám (Péterfy) MK4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m