Csak a csapatversenyt nem kajakos vagy kenus nyerte!

Tarolnak versenyzőink az év győri sportolója választáson. Kammerer Zoltán tizenötödször lett a város legjobbja!

Elsőként a hölgyeknek adták át az elismeréseket, ahol a dobogó mindhárom fokára odafért a Graboplast Győr versenyzője. Az év női sportolója: Devecseriné Takács Kincső 2. helyezett: Fazekas-Zur Krisztina 3. helyezett: Csay Renáta . A harmadik helyet megosztva adta át a Győri Sportcsillagok Emlékeit Gyűjtő Alapítvány, így Reni mellett az úszó Jakabos Zsuzsanna is hasonló elismerésben részesült. Kincső az első női kenus, aki a díj 18 éves történelmében a legjobbnak bizonyult. (Kriszta díját pedig Ábrahám Csaba, klubunk ügyvezetője vette át)

Kammerer Zoltán pályafutása során 15. alkalommal az év sportolója Győrben! Legendánk mellett ugyancsak a dobogóra fért a 2015-ös eredmények alapján Hérics Dávid, aki a harmadik helyet szerezte meg (a sportlövő Boros László, a Patent Lövész Klub versenyzője lett a második).

Szabados Krisztián az év edzője Győrben! Kenus trénerünk Petrov Iván (úszás) és Jordi Illa Solé (futsal) edzőket megelőzve kapta az elismerést.

Az év felfedezettje megosztva Homonnai Luca (edzőtáborozása miatt edzője, Kadler Viktor vette át a kupát) és Mayer Keán