GYORSASÁGI EB SIKEREINK

1997 óta vesznek részt versenyzőink a szakági Európa-bajnokságon. Azóta szinte nem volt olyan év, hogy ne hoztak volna versenyzőink érmet a kontinensviadalról.

Gyorsasági felnőtt Európa-bajnoksági aranyérmek

1997. Plovdiv    KIV-500 m   1. hely   KAMMERER ZOLTÁN
1997. Plovdiv    KIV-1000 m   1. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2004. Poznan    KIV-500 m   1. hely   BENKŐ ZOLTÁN
2004. Poznan    KIV-200 m   1. hely   KADLER VIKTOR
2004. Poznan    KIV-1000 m   1. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2005. Poznan    KIV-200 m   1. hely   KADLER VIKTOR
2006. Racice    KI-500 m   1. hely   BENKŐ ZOLTÁN
2006. Racice    KII-1000 m   1. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2007. Ponteverda     KII-1000 m   1. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2012. Zágráb    KI-5000 m   1. hely   CSAY RENÁTA
2012. Zágráb    CII-500 m   1. hely   LAKATOS ZSANETT
2012. Zágráb    CII-500 m   1. hely   TAKÁCS KINCSŐ
2013. Montemor-O-Vhelo     KII-200 m   1. hely   DOUCHEV-JANICS NATASA
2013. Montemor-O-Vhelo     KIV-500 m   1. hely   DOUCHEV-JANICS NATASA
2013. Montemor-O-Vhelo      KI-5000 m   1. hely   CSAY RENÁTA
2014. Brandenburg   CII-500 m   1. hely   LAKATOS ZSANETT
2014. Brandenburg   CII-500 m   1. hely   TAKÁCS KINCSŐ
2016. Moszkva   KIV-500 m   1. hely   FAZEKAS-ZUR KRISZTINA

Gyorsasági felnőtt Európa-bajnokság érmesei

1999. Zágráb    KII-500 m   2. hely   KAMMERER ZOLTÁN
1999. Zágráb     KII-1000 m   2. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2000. Poznan     KIV-1000 m   2. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2002. Szeged    KIV-1000 m   2. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2002. Szeged    KIV-500 m   2. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2005. Poznan    KI-1000 m   2. hely   BENKŐ ZOLTÁN
2006. Racice    KI-1000 m   2. hely   BENKŐ ZOLTÁN
2006. Racice    KII-500 m   2. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2008. Milánó   KIV-500 m   2. hely   BENKŐ ZOLTÁN
2008. Milánó   KIV-500 m   2. hely   KADLER VIKTOR
2008. Milánó   KIV-500 m   2. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2009. Brandenburg     KII-500 m   2. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2010. Trasona   KII-1000 m   2. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2011. Belgrád   CII-500 m   2. hely   TAKÁCS KINCSŐ
2014. Brandenburg   CIV-1000 m   2. hely   VARGA DÁVID
2015. Racice   CI-200 m   2. hely   LAKATOS ZSANETT
2015. Racice   CII-500 m   2. hely   LAKATOS ZSANETT
2015. Racice   CII-500 m   2. hely   TAKÁCS KINCSŐ
2016. Moszkva   KII-200 m   2. hely   HORVÁTH BENCE
2016. Moszkva   KII-200 m   2. hely   SZOMOLÁNYI MÁTÉ
2005. Poznan    KII-500 m   3. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2006. Racice    KIV-200 m   3. hely   KADLER VIKTOR
2007. Ponteverda     KI-1000 m   3. hely   BENKŐ ZOLTÁN
2007. Ponteverda     KIV-200 m   3. hely   KADLER VIKTOR
2008. Milánó   KII-200 m   3. hely   KADLER VIKTOR
2009. Brandenburg   KIV-200 m   3. hely   KADLER VIKTOR
2012. Zágráb    KIV-500 m   3. hely   FAZEKAS-ZUR KRISZTINA
2013. Montemor-O-Vhelo      KIV-1000 m   3. hely   KAMMERER ZOLTÁN
2013. Montemor-O-Vhelo      CI-200 m   3. hely   TAKÁCS KINCSŐ
2014. Brandenburg   CI-200 m   3. hely   LAKATOS ZSANETT
2016. Moszkva   CII-500 m   3. hely   BALLA VIRÁG
2016. Moszkva   CII-500 m   3. hely   DEVECSERINÉ TAKÁCS KINCSŐ