FELNŐTT OB SIKEREINK

Klubunk alapításától kezdve 2016 év végéig összesen 201 magyar bajnoki címet szerzett a felnőtt mezőnyben a gyorsasági és a maraton versenyeken. A csapathajóknál azokat a versenyzőket is feltüntettük, akik más egyesület színeiben versenyezve, de a mieinkkel egy hajóban szerezték meg a bajnoki címet.

Ssz. Év Versenyszám Versenyzők Egyesület
1 1970 Nk-2  500 m Horváth Erzsébet, Fejes Irén Rába ETO
2 1976 K-1  500 m Sztanity  Zoltán Rába ETO
3 1976 K-1  1000 m Sztanity  Zoltán Rába  ETO
4 1977 K-1  1000 m Sztanity  Zoltán Rába  ETO
5 1977 K-1  10000 m Sztanity  Zoltán Rába  ETO
6 1977 K-4  10000 m Joós  István Rába  ETO
      Giczy  Csaba Vasas  Izzó
      Rátkai  János, Herczeg  Iván Bp. Honvéd
7 1977 Nk-2  500 m Horváth  Erzsébet Rába  ETO
8 1977 Nk-2  2000 m Györkös Andrea, Wallinger  Zsuzsa Rába  ETO
9 1978 K-1  500 m Sztanity  Zoltán Rába  ETO
10 1979 K-1  500 m Sztanity  Zoltán Rába  ETO
11 1979 K-1  1000 m Joós  István Rába  ETO
12 1979 K-4  1000 m Sztanity  Zoltán, Kadler  Gusztáv, Pongrácz  Csaba, Joós István Rába  ETO
13 1979 Nk-2  500 m Povázsán  Katalin, Nagy  Éva Rába  ETO
14 1979 Nk-4  500 m Povázsán  Katalin, Nagy  Éva, Kovács Éva, Kálmán Magdolna Rába  ETO
15 1980 K-1  1000 m Joós  István Rába  ETO
16 1980 K-4  1000 m Sztanity  Zoltán,  Kadler  Gusztáv, Pongrácz Csaba, Joós István Rába  ETO
17 1980 K-4  10000 m Kadler  Gusztáv, Sztanity  Zoltán, Benkó Tamás, Érsek László Rába  ETO
18 1980 Nk-2  500 m Povázsán  Katalin, Nagy  Éva Rába  ETO
19 1980 Nk-4  500 m Povázsán  Katalin, Nagy  Éva, Kovács Éva, Kálmán Magdolna Rába  ETO
20 1981 K-2  1000 m Szabó  István MTK-VM
      Joós  István Rába  ETO
21 1981 Nk-2  500 m Povázsán  Katalin Rába  ETO
      Géczi  Erika BSE
22 1982 K-4  10000 m Joós  István, Pongrácz  Csaba, Kadler  Gusztáv, Sztanity Zoltán Rába  ETO
23 1982 Nk-2  500 m Povázsán  Katalin Rába  ETO
      Géczi  Erika BSE
24 1983 K-1  1000 m Ábrahám  Csaba Rába  ETO
25 1983 K-2  1000 m Domsitz  József, Ihász  Károly Rába  ETO
26 1983 K-1  10000 m Ábrahám  Csaba Rába  ETO
27 1983 K-4  10000 m Joós  István, Pongrácz  Csaba, Kadler  Gusztáv, Sztanity Zoltán Rába  ETO
28 1983 Nk-2  500 m Povázsán  Katalin Rába  ETO
      Géczi  Erika BSE
29 1983 Nk-4  500 m Povázsán  Katalin, Nagy Éva, Hanekám Éva, Pongrácz Katalin Rába  ETO
30 1984 K-4  10000 m Pongrácz  Csaba, Benkó  Tamás, Ihász Károly, Domsitz József Rába  ETO
31 1984 Nk-4  500 m Povázsán  Katalin, Nagy Éva, Hanekám Éva, Pongrácz Katalin Rába  ETO
32 1985 K-4  10000 m Benkó  Tamás, Ihász  Károly, Domsitz József, Borsodi Géza Rába  ETO
33 1987 K-4  10000 m Pongrácz  Csaba, Borsodi  Géza, Takács Péter, Benkó Tamás Győri  Dózsa
34 1989 C-7  1000 m Bindl  Róbert, Kocsis  Róbert, Szabó Norbert, Nagy Ferenc, Győri  Dózsa
      Milkovics  László, Sziklenka  László, Janszky  Gábor  
35 1990 K-2  maratoni Borsodi  Géza, Mischler  Miklós Győri  Dózsa
36 1991 Nk-1  maratoni Pintér P. Henriette Rába  ETO
37 1992 Nk-2  5000 m Egedy  Nóra, Suhaj  Katalin Rába  ETO
38 1993 Nk-2  maratoni Suhaj  Katalin, Egedy  Nóra Győri  Vízügy
39 1994 K-1  maratoni Salga  István Győri  VSE
40 1994 Nk-2  maratoni Suhaj  Katalin,  Egedy  Nóra Győri  Vízügy  SE
41 1995 K-1  maratoni Salga  István Győri  VSE
42 1995 Nk-2  maratoni Suhaj  Katalin, Egedy  Nóra Győri  Vízügy  SE
43 1997 K-1  maratoni Salga  István Győri  VSE
44 1998 K-1  maratoni Salga  István Győri  VSE
45 1998 Nk-2  maratoni Csay  Renáta Győri  VSE
      Pitz  Andrea Bp. Spartacus
46 1999 K-2  500 m Kammerer  Zoltán Győri  VSE
      Vereckei  Ákos Csepel-Pentaszervíz
47 1999 K-1  1000 m Kammerer  Zoltán Győri  VSE
48 1999 K-1  maratoni Salga  István Győri  VSE
49 1999 C-1  maratoni Kolozsvári  Gábor Győri  VSE
50 1999 Nk-2  maratoni Csay  Renáta Győri  VSE
      Pitz  Andrea Bp. Spartacus
         
         
51 2000 K-2  500 m Kammerer  Zoltán Győri  VE
      Storcz  Botond MTK
52 2000 K-4  500 m Kammerer  Zoltán Győri  VE
      Vereckei  Ákos Csepel  SC  Alapítvány
      Storcz  Botond MTK
      Horváth  Gábor Honvéd-Westel  0660
53 2000 K-4  1000 m Kammerer  Zoltán Győri  VSE
      Vereckei  Ákos Csepel   SC  Alapítvány
      Storcz  Botond MTK
      Horváth  Gábor Honvéd-Westel  0660
54 2000 K-1  maratoni Salga  István Győri  VSE
55 2001 K-2  500 m Kammerer Zoltán Győri  VE
      Storcz  Botond Démász-Szeged  VE
56 2001 K-4  1000 m Kammerer  Zoltán Győri  VE
      Storcz  Botond Démász-Szeged  VE
      Vereckei  Ákos Csepeli  KKE
      Horváth  Gábor Honvéd-Westel
57 2001 K-1  maratoni Salga  István Győri  VE
58 2001 Nk-2  maratoni Csay  Renáta Győri  VE
      Szonda  Kornélia Tiszaújvárosi  VE
59 2002 K-2  500 m Kammerer  Zoltán Győri  VSE
      Storcz  Botond Démász-Szeged  
60 2002 K-4  1000 m Kammerer  Zoltán Győri  VE
      Storcz  Botond Démász-Szeged  
      Kökény  Roland Csepel  KKE
      Horváth  Gábor Honvéd-Westel
61 2002 K-1  maratoni Salga  István Győri  VE
62 2002 K-2  maratoni Jámbor  Attila Tolnatext  KKSC
      Salga  István Győri  VSE
63 2002 Nk-2  maratoni Szonda  Kornélia Tiszaújvárosi  VSE
      Csay  Renáta Győri  VSE
64 2003 K-2  200 m Kadler  Viktor Győri  VE
      Beé  István Honvéd-Westel
65 2003 K-4  200 m Kadler  Viktor Győri  VE
      Beé  István Honvéd-Westel
      Babella  Balázs Csepel
      Molnár  Péter Démász-Szeged  VE
66 2003 K-2  500 m Kammerer  Zoltán Győri  VE
      Veréb  Krisztián Honvéd-Westel
67 2003 K-2  1000 m Kammerer  Zoltán Győri  VE
      Veréb  Krisztián Honvéd-Westel
68 2003 K-4  1000 m Kammerer  Zoltán Győri  VE
      Kökény  Roland Csepel  KKE
      Vereckei  Ákos, Veréb  Krisztián Honvéd-Westel
69 2003 K-2  maratoni Salga  István Győri  VE
      Jámbor  Attila Tolnatext
70 2003 Nk-1  maratoni Csay  Renáta Győri  VE
71 2003 Nk-2  maratoni Csay  Renáta Győri  VE
      Szonda  Kornélia Tiszaújvárosi  VE
72 2004 K-2  200 m Kadler  Viktor, Szigeti  Gergely Győri  VE
73 2004 K-4  200 m Kadler  Viktor, Szigeti  Gergely,  Almási  Gergely, Pusztai István Győri  VE
74 2004 K-2  500 m Benkő  Zoltán Győri  VSE
      Beé  István Domino Honvéd  KKSZ
75 2004 K-4  500 m Benkő  Zoltán Győri  VSE
      Kökény  Roland, Beé  István Domino Honvéd  KKSZ
      Kucsera  Gábor MTK
76 2004 K-2  1000 m Benkő  Zoltán Győri  VE
      Beé  István Domino Honvéd  KKSZ
77 2004 K-4  1000 m Kammerer  Zoltán Győri  VE
      Storcz  Botond Démász-Szeged  
      Vereckei  Ákos, Horváth  Gábor Domino Honvéd  KKSZ
78 2004 K-1  maratoni Salga  István Győri  VE
79 2004 K-2  maratoni Salga  István Győri  VE
      Jámbor  Attila Alois Dallmayr-Tolnatext KKSC
80 2005 K-2  200 m Kadler  Viktor, Szigeti  Gergely Győri  VE
81 2005 K-4  200 m Kadler  Viktor, Szigeti  Gergely,  Almási  Gergely, Pusztai István Győri  VE
82 2005 K-2  500 m Benkő  Zoltán Győri  VSE
      Beé  István Domino Honvéd  KKSZ
83 2005 K-4  500 m Benkő  Zoltán Győri  VSE
      Kökény  Roland, Beé  István Domino Honvéd  KKSZ
      Kucsera  Gábor MTK
84 2005 K-2  1000 m Benkő  Zoltán Győri  VE
      Beé  István Domino Honvéd  KKSZ
85 2005 K-4  1000 m Kammerer  Zoltán Győri  VE
      Storcz  Botond Démász-Szeged  
      Vereckei  Ákos, Horváth  Gábor Domino Honvéd  KKSZ
86 2005 K-1  maratoni Salga  István Győri  VE
87 2005 K-2  maratoni Salga  István Győri  VE
      Jámbor  Attila Alois Dallmayr-Tolnatext KKSC
88 2006 K-2  500 m Kammerer  Zoltán Győri  VSE
      Kucsera  Gábor Domino Honvéd  KKSZ
89 2006 K-1  1000 m Benkő  Zoltán Győri  VE
90 2006 K-2  1000 m Kammerer  Zoltán Győri  VE
      Kucsera  Gábor Domino Honvéd  KKSZ
91 2006 K-1  maratoni Salga  István Győri  VE
92 2006 Nk-1  maratoni Csay  Renáta Győri  VE
93 2006 Nk-2  maratoni Folláth  Vivien Mezőgép-KGF  KKK
      Csay  Renáta Győri  VSE
94 2007 K-1  200 m Kadler  Viktor Graboplast  VSE
95 2007 K-2  500 m Kammerer  Zoltán Graboplast  VSE  
      Kucsera  Gábor Kőbánya  SC
96 2007 K-2  1000 m Kucsera  Gábor Kőbánya  SC
      Kammerer  Zoltán Graboplast  VSE
97 2007 K-4  1000 m Kucsera  Gábor Kőbánya  SC
      Hadvina  Gergely Szolnoki  KKK
      Kammerer  Zoltán,  Benkő  Zoltán Graboplast  VSE
98 2007 K-1  maratoni Salga  István Graboplast  VSE
99 2007 K-2  maratoni  Börcsök  Balázs Démász-Szeged
      Salga  István Graboplast  VSE
100 2007 Nk-4  500 m Faldum  Bereniké Alois-Dallmayr  Tolnatext  KK
      Kollár  Judit, Csay  Renáta, Kollár  Zsófia Graboplast  VSE
101 2007 Nk-2  1000 m Kollár  Judit, Kollár  Zsófia Graboplast  VSE
102 2007 Nk-4  1000 m Horváth  Fanni, Kollár  Judit, Ábrahám  Réka, Kollár Zsófia Graboplast  VSE
103 2007 Nk-1  maratoni Csay  Renáta Graboplast  VSE
104 2007 Nk-2  maratoni Faldum  Bereniké Alois-Dallmayr  Tolnatext  KK
      Csay  Renáta Graboplast  VSE
105 2008 K-1  1000 m Benkő  Zoltán Graboplast  Győri  VSE
106 2008 K-2  1000 m Börcsök  Balázs Démász-Szeged
      Salga  István Graboplast  Győri  VSE
107 2008 K-1  maratoni Salga  István Graboplast  Győri  VSE
108 2008 C-2  500 m Németh  Gergő, Nagy  Péter Graboplast  Győri  VSE          
109 2008 Nk-1  maratoni Kollár  Judit Graboplast  Győri  VSE          
110 2008 Nk-2  maratoni Kollár  Judit, Bedőcs  Krisztina  
111 2009 K-2  200 m Molnár  Péter Tiszaújvárosi  VSE
      Kadler  Viktor Graboplast Györi  VSE
112 2009 K-2  maratoni Salga  István, Péter  Kristóf Graboplast Györi  VSE
113 2009 C-2  500 m Varga  Dávid MTK-Erzsébetváros
      Széles  Gábor Graboplast  Győri  VSE
114 2009 C-2  1000 m Varga  Dávid MTK-Erzsébetváros
      Széles  Gábor Graboplast  Győri  VSE
115 2009 Nk-4  500 m Horváth  Fanni, Kollár  Judit, Hudák  Petra,  Kollár  Zsófia Graboplast  Győri  VSE          
116 2009 Nk-4  1000 m Marth  Gabriella, Kollár  Judit, Bedőcs  Krisztina, Kollár Zsófia Graboplast  Győri  VSE          
117 2009 Nk-1  5000 m Csay  Renáta Graboplast  Győri  VSE 
118 2009 Nk-1  maratoni Csay  Renáta Graboplast  Győri  VSE      
119 2010 K-2  500 m Kammerer  Zoltán Graboplast  Győri  VSE          
      Kucsera  Gábor Kőbánya  SC
120 2010 K-4  500 m Vereckei  Ákos Domino Honvéd  KKSZ          
      Kucsera  Gábor, Hadvina  Gergely  
      Kammerer  Zoltán Graboplast  Győri  VSE          
121 2010 K-2  1000 m Kammerer  Zoltán Graboplast  Győri  VSE          
      Vereckei  Ákos  
122 2010 K-4  1000 m Kammerer  Zoltán Graboplast  Győri  VSE          
      Hadvina  Gergely, Kucsera  Gábor  
      Gyökös  Lajos EDF  Démász-Szeged
123 2010 C-1  500 m Nagy  Péter Graboplast  Győri  VSE          
124 2010 C-2  500 m Széles  Gábor Graboplast  Győri  VSE          
      Varga  Dávid MTK 
125 2010 C-4  500 m Varga  Dávid, Mike  Róbert MTK 
      Széles  Gábor Graboplast  Győri  VSE          
      Tóth  Márton BKV  Előre  SC
126 2010 C-4  1000 m Varga Dávid, Mike  Róbert MTK
      Széles  Gábor Graboplast  Győri  VSE          
      Tóth  Márton BKV  Előre  SC
127 2010 Nk-1  maratoni Csay  Renáta Graboplast  Győri  VSE          
128 2010 Nk-2  maratoni Csay  Renáta Graboplast  Győri  VSE          
      Faldum  Bereniké MTK-Erzsébetváros
129 2011 K-4  500 m Péter  Kristóf,  Németh  Balázs, Kovács Attila, Szomolányi Máté Graboplast  Győri  VSE          
130 2011 K-2  1000 m Kammerer  Zoltán Graboplast  Győri  VSE          
      Kucsera  Gábor FTC
131 2011 K-1  5000 m Kammerer  Zoltán Graboplast  Győri  VSE          
132 2011 C-1  1000 m Nagy  Péter Graboplast  Győri  VSE          
133 2011 Nk-1  1000 m Farkasdi  Ramóna Graboplast  Győri  VSE          
134 2011 Nk-1  5000 m Csay  Renáta Graboplast  Győri  VSE          
135 2011 Nk-1  maratoni Csay  Renáta Graboplast  Győri  VSE          
136 2011 Nk-2  maratoni Csay  Renáta, Farkasdi  Ramóna Graboplast  Győri  VSE          
137 2011 Nc-1  200 m Takács  Kincső Graboplast  Győri  VSE          
138 2011 Nc-2  500 m Takács  Kincső Graboplast  Győri  VSE          
      Baravics  Gyöngyvér Csepeli  KKE
139 2012 K-2  200 m Kadler  Viktor,  Hérics  Dávid Graboplast  Győri  VSE          
140 2012 K-4  200 m Nagy  Péter,  Hérics  Dávid,  Horváth  Bence, Szomolányi Máté Graboplast  Győri  VSE          
141 2012 C-1  200 m Lantos  Ádám Graboplast  Győri  VSE          
142 2012 C-2  200 m Nagy  Péter,  Lantos  Ádám Graboplast  Győri  VSE          
143 2012 C-1  500 m Nagy  Péter Graboplast  Győri  VSE          
144 2012 Nk-4  500 m Csay  Renáta,  Fazekas-Zur  Krisztina, Farkasdi Ramóna, Czéllai-Vörös Zsófia Graboplast  Győri  VSE          
145 2012 Nk-2  1000 m Csay  Renáta,  Farkasdi  Ramóna Graboplast  Győri  VSE          
146 2012 Nk-1  5000 m Csay  Renáta Graboplast  Győri  VSE          
147 2012 Nk-1  maratoni Csay  Renáta Graboplast  Győri  VSE          
148 2012 Nc-1  200 m Takács  Kincső Graboplast  Győri  VSE          
149 2012 Nc-2  500 m Takács  Kincső,  Lakatos  Zsanett Graboplast  Győri  VSE          
150 2013 K-2  200 m Horváth  Bence,  Szomolányi  Máté Graboplast  Győri  VSE          
151 2013 K-4  200 m Nagy  Péter,  Hérics  Dávid,  Horváth  Bence,  Szomolányi Máté Graboplast  Győri  VSE          
152 2013 K-2  500 m Kammerer  Zoltán,  Hérics  Dávid Graboplast  Győri  VSE          
153 2013 K-4  500 m Kammerer  Zoltán Graboplast  Győri  VSE          
      Tóth  Dávid,  Kulifai  Tamás,  Pauman  Dániel Vasas  SC
154 2013 K-1  1000 m Kammerer  Zoltán Graboplast  Győri  VSE          
155 2013 K-4  1000 m Kammerer  Zoltán Graboplast  Győri  VSE          
      Tóth  Dávid,  Kulifai  Tamás,  Pauman  Dániel Vasas  SC
156 2013 C-1  200 m Lantos  Ádám Graboplast  Győri  VSE          
157 2013 C-2  200 m Nagy  Péter,  Lantos  Ádám Graboplast  Győri  VSE          
158 2013 C-4  200 m Nagy  Péter,  Lantos  Ádám,  Németh  Gergő, Varga  Dávid Graboplast  Győri  VSE          
159 2013 C-2  500 m Nagy  Péter,  Lantos  Ádám Graboplast  Győri  VSE          
160 2013 C-4  500 m Széles  Gábor,  Nagy  Péter,  Lantos  Ádám,  Varga  Dávid Graboplast  Győri  VSE          
161 2013 C-4  1000 m Széles  Gábor,  Varga  Dávid,  Khaut  Kristóf,  Svajda  Vajk Graboplast  Győri  VSE          
162 2013 Nk-1  5000 m Csay  Renáta Graboplast  Győri  VSE          
163 2013 Nk-1  maraton Csay  Renáta Graboplast  Győri  VSE          
164 2013 Nk-2  maraton Csay  Renáta Graboplast  Győri  VSE          
      Bara  Alexandra KSI  SE
165 2013 Nc-1  200 m Lakatos  Zsanett Graboplast  Győri  VSE          
166 2013 Nc-2  500 m Lakatos  Zsanett,  Takács  Kincső Graboplast  Győri  VSE          
167 2014 K-2  500 m Kammerer  Zoltán, Hérics  Dávid Graboplast Győri VSE              
168 2014 K-4  500 m Kammerer  Zoltán Graboplast Győri VSE              
      Kucsera   Gábor, Szalai  Tamás, Pauman  Dániel Vasas  SC
169 2014 K-1  1000 m Kammerer  Zoltán Graboplast Győri VSE              
170 2014 K-4  1000 m Kammerer  Zoltán Graboplast Győri VSE              
      Pauman  Dániel, Tóth  Dávid, Kulifai  Tamás Vasas  SC
171 2014 C-1  200 m Nagy  Péter Graboplast Győri VSE              
172 2014 C-2  200 m Nagy  Péter, Lantos  Ádám Graboplast Győri VSE              
173 2014 C-4  200 m Lantos  Ádám, Németh  Gergő, Varga  Dávid, Khaut Kristóf Graboplast Győri VSE              
174 2014 C-2  1000 m Varga  Dávid Graboplast Győri VSE              
      Vass  András Dunaferr
175 2014 Nk-1  5000 m Csay Renáta Graboplast Győri VSE              
176 2014 Nk-1  maraton Csay  Renáta Graboplast Győri VSE              
177 2014 Nc-1  200 m Lakatos  Zsanett Graboplast Győri VSE              
178 2014 Nc-2  200 m Takács  Kincső, Balla  Virág Graboplast Győri VSE              
179 2014 Nc-2  500 m Lakatos  Zsanett, Takács  Kincső Graboplast Győri VSE              
180 2015 K1-200m Douchev-Janics Natasa Graboplast Győri VSE              
181 2015 K2-200m Douchev-Janics Natasa, Homonnai Luca Graboplast Győri VSE              
182 2015 K4-200 m Fazekas-Zur Krisztina, Takács Tamara, Homonnai Luca, Douchev-Janics Natasa Graboplast Győri VSE              
183 2015 K-4  500 m Kammerer  Zoltán Graboplast Győri VSE              
      Pauman  Dániel, Tóth  Dávid, Kulifai  Tamás Vasas  SC
184 2015 K4-500 m Fazekas-Zur Krisztina, Takács Tamara, Homonnai Luca, Douchev-Janics Natasa Graboplast Győri VSE              
185 2015 C-2  200 m Nagy  Péter, Lantos  Ádám Graboplast Győri VSE              
186 2015 C4-500 m Sarudi Pál Közgép
      Kiss Tamás Csepel Indotek
      Vass András Dunaferr
      Nagy Péter Graboplast Győri VSE              
187 2015 C4-1000 m Sarudi Pál Közgép
      Kiss Tamás Csepel Indotek
      Vass András Dunaferr
      Varga Dávid Graboplast Győri VSE              
188 2015 Nk-1  maraton Csay  Renáta Graboplast Győri VSE              
189 2015 Nc1 maraton Lakatos Zsanett Graboplast Győri VSE              
190 2015 Nk-2  maraton Csay  Renáta Graboplast Győri VSE              
      Bara Alexandra KSI
191 2015 Nc-1  200 m Takács Kincső Graboplast Győri VSE              
192 2015 Nc-2  500 m Lakatos  Zsanett, Takács  Kincső Graboplast Győri VSE              
193 2016 Nk-1  maraton Csay  Renáta Graboplast Győri VSE              
194 2016 Nk-2  maraton Csay  Renáta Graboplast Győri VSE              
      Bara Alexandra KSI
195 2016 NC1-500 m Lakatos Zsanett Graboplast Győri VSE              
196 2016 Nc-2  500 m Balla Virág, Devecseriné Takács  Kincső Graboplast Győri VSE              
197 2016 NK-4  500 m Szabó Gabriella, Csipes Tamara Budapest Honvéd
      Kozák Danuta Újpest
      Fazekas-Zur Krisztina Graboplast Győri VSE              
198 2016 NC1-200 m Devecseriné Takács  Kincső Graboplast Győri VSE              
199 2016 C2-200 m Lantos Ádám, Nagy Péter, Varga Dávid, Széles Gábor Graboplast Győri VSE              
200 2016 C4-200 m Lantos Ádám, Nagy Péter, Varga Dávid, Széles Gábor Graboplast Győri VSE              
201 2016 Nk-1  5000 m Csay Renáta Graboplast Győri VSE              
202 2017 NK-1 maraton Csay Renáta Graboplast Győri VSE
203 2017 NK-2 maraton Csay Renáta Graboplast Győri VSE