ÉVES ÖSSZESÍTÉS

A Graboplast Győr az elmúlt évek legeredményesebb hazai szakosztálya, hiszen a legutóbbi tíz évből nyolc alkalommal a klubok közötti pontversenyt megnyerte az egyesület. Az idei évben 1597 pontot gyűjtöttek össze versenyzőink, az alábbiakban összegyűjtöttük a nemzetközi eredményeket a helyezések rangsorában

NEMZETKÖZI VERSENYEK RÉSZTVEVŐI:

NÉV VERSENYSZÁM HELYEZÉS VERSENY KOROSZTÁLY HELYSZÍN EDZŐ
Balla Virág NC II 500 m 1. U23-as és Ifjúsági világbajnokság U23 Minszk Szabados Krisztián
Csay Renáta NK I maraton 1. Maraton Európa-bajnokság Felnőtt Pontevedra Sztanity László
Csay Renáta NK II maraton 1. Maraton Európa-bajnokság Felnőtt Pontevedra Sztanity László
Csay Renáta NK I maraton 1. Maraton világbajnokság Felnőtt Brandenburg Sztanity László
Csay Renáta NK II maraton 1. Maraton világbajnokság Felnőtt Brandenburg Sztanity László
Devecseriné Takács Kincső NC II 500 m 1. U23-as és Ifjúsági világbajnokság U23 Minszk Szabados Krisztián
Fazekas-Zur Krisztina NK IV 500 m 1. Európa-bajnokság Felnőtt Moszkva Rami Zur
Fazekas-Zur Krisztina NK IV 500 m 1. XXXI. Nyári Olimpiai Játékok Felnőtt Rio de Janiero Rami Zur
Gamsjager Lisa-Maria NK II 500 m 1. Olimpiai Reménységek Versenye 1999 Szeged Horváth I. - Borsodi G.
Gamsjager Lisa-Maria NK II 1000 m 1. Olimpiai Reménységek Versenye 1999 Szeged Horváth I. - Borsodi G.
Homonnai Luca NK IV 500 m 1. U23-as és Ifjúsági világbajnokság Ifjúsági Minszk Kadler Viktor
Homonnai Luca NK I 200 m 1. U23-as és Ifjúsági világbajnokság Ifjúsági Minszk Kadler Viktor
Homonnai Luca NK I 500 m 1. U23-as és Ifjúsági világbajnokság Ifjúsági Minszk Kadler Viktor
Lakatos Zsanett NC I 500 m 1. U23-as és Ifjúsági világbajnokság U23 Minszk Hubik András
Lakatos Zsanett NC I maraton 1. Maraton világbajnokság Felnőtt Brandenburg Hubik András
Obert Ákos K II maraton 1. Maraton Európa-bajnokság Felnőtt Pontevedra Borsodi Géza
Obert Ákos K II 1000 m 1. Olimpiai Reménységek Versenye 1999 Szeged Borsodi Géza
Balla Levente C I maraton 2. Maraton világbajnokság U23 Brandenburg Szabados Krisztián
Balla Virág NC II 200 m 2. U23-as és Ifjúsági világbajnokság U23 Minszk Szabados Krisztián
Devecseriné Takács Kincső NC II 200 m 2. U23-as és Ifjúsági világbajnokság U23 Minszk Szabados Krisztián
Erdőssy Csaba K IV 1000 m 2. U23-as és Ifjúsági világbajnokság Ifjúsági Minszk Borsodi Géza
Erdőssy Csaba K I maraton 2. Maraton világbajnokság Ifjúsági Brandenburg Borsodi Géza
Gacsal Ákos K IV 1000 m 2. U23-as és Ifjúsági Európa-bajnokság U23 Plovdiv Tokár Krisztián
Gamsjager Lisa-Maria NK IV 200 m 2. Olimpiai Reménységek Versenye 1999-2001 Szeged Horváth I. - Borsodi G.
Gamsjager Lisa-Maria NK IV 500 m 2. Olimpiai Reménységek Versenye 1999-2001 Szeged Horváth I. - Borsodi G.
Horváth Bence K II 200 m 2. Európa-bajnokság Felnőtt Moszkva Tokár Krisztián
Lazúr Barnabás K II 200 m 2. Olimpiai Reménységek Versenye 1999 Szeged Borsodi Géza
Sáling Laura NK II 200 m 2. Olimpiai Reménységek Versenye 1999 Szeged Horváth István
Sáling Laura NK IV 200 m 2. Olimpiai Reménységek Versenye 1999 Szeged Horváth István
Szomolányi Máté K II 200 m 2. Európa-bajnokság Felnőtt Moszkva Tokár Krisztián
Balla Virág NC II 500 m 3. Európa-bajnokság Felnőtt Moszkva Szabados Krisztián
Czéllai-Vörös Zsófi NK IV 500 m 3. Egyetemi-Főiskolai Világbajnokság Felnőtt Montemor-O-Vehlo Kadler Viktor
Devecseriné Takács Kincső NC II 500 m 3. Európa-bajnokság Felnőtt Moszkva Szabados Krisztián
Erdőssy Csaba K II maraton 3. Maraton világbajnokság Ifjúsági Brandenburg Borsodi Géza
Gamsjager Lisa-Maria NK II 500 m 3. U23-as és Ifjúsági Európa-bajnokság Ifjúsági Plovdiv Horváth István
Gamsjager Lisa-Maria NK IV 500 m 3. U23-as és Ifjúsági Európa-bajnokság Ifjúsági Plovdiv Horváth István
Hajnal Jenő C IV 500 m 3. U23-as és Ifjúsági világbajnokság Ifjúsági Minszk Szabados Krisztián
Krasznai Péter C II 1000 m 3. U23-as és Ifjúsági világbajnokság Ifjúsági Minszk Szabados Krisztián
Mayer Keán K II maraton 3. Maraton világbajnokság Ifjúsági Brandenburg Borsodi Géza
Takács Mihály C II 1000 m 3. U23-as és Ifjúsági világbajnokság Ifjúsági Minszk Szabados Krisztián
Takács Mihály C IV 500 m 3. U23-as és Ifjúsági világbajnokság Ifjúsági Minszk Szabados Krisztián
Varga Patrik C II 500 m 3. Egyetemi-Főiskolai Világbajnokság Felnőtt Montemor-O-Vehlo Szabados Krisztián
Varga Patrik C II 1000 m 3. Egyetemi-Főiskolai Világbajnokság Felnőtt Montemor-O-Vehlo Szabados Krisztián
Czéllai-Vörös Zsófi NK I 500 m 4. Egyetemi-Főiskolai Világbajnokság Felnőtt Montemor-O-Vehlo Kadler Viktor
Czéllai-Vörös Zsófi NK II 200 m 4. Egyetemi-Főiskolai Világbajnokság Felnőtt Montemor-O-Vehlo Kadler Viktor
Czéllai-Vörös Zsófi NK IV 200 m 4. Egyetemi-Főiskolai Világbajnokság Felnőtt Montemor-O-Vehlo Kadler Viktor
Douchev-Janics Natasa NK II 200 m 4. Európa-bajnokság Felnőtt Moszkva Adrian Douchev
Homonnai Luca NK II 200 m 4. Európa-bajnokság Felnőtt Moszkva Kadler Viktor
Mayer Keán K IV 500 m 4. U23-as és Ifjúsági Európa-bajnokság Ifjúsági Plovdiv Borsodi Géza
Németh Benedek C I maraton 4. Maraton világbajnokság Ifjúsági Brandenburg Szabados Krisztián
Lantos Ádám C II 200 m 5. Európa-bajnokság Felnőtt Moszkva Szabados Krisztián
Lazúr Barnabás K II 500 m 5. Olimpiai Reménységek Versenye 1999 Szeged Borsodi Géza
Lazúr Barnabás K IV 200 m 5. Olimpiai Reménységek Versenye 1999-2001 Szeged Borsodi Géza
Lazúr Margaréta NK IV 200 m 5. Olimpiai Reménységek Versenye 1999-2001 Szeged Kadler Viktor
Nagy Péter C II 200 m 5. Európa-bajnokság Felnőtt Moszkva  
Obert Ákos K IV 200 m 5. Olimpiai Reménységek Versenye 1999-2001 Szeged Borsodi Géza
Obert Ákos K IV 1000 m 5. Olimpiai Reménységek Versenye 1999-2001 Szeged Borsodi Géza
Odnoga Martin C I 200 m 5. Olimpiai Reménységek Versenye 2001 Szeged Németh Gergő
Varga Patrik C II 200 m 5. Egyetemi-Főiskolai Világbajnokság Felnőtt Montemor-O-Vehlo Szabados Krisztián
Balogh Gergely K II 1000 m 6. Olimpiai Reménységek Versenye 1999-2001 Szeged Németh Balázs
Douchev-Janics Natasa NK I 200 m 6. Európa-bajnokság Felnőtt Moszkva Adrian Douchev
Erdélyi Tamás K II 1000 m 6. Olimpiai Reménységek Versenye 1999-2001 Szeged Németh Balázs
Balla Levente C IV 500 m 7. U23-as és Ifjúsági világbajnokság U23 Minszk Szabados Krisztián
Devecseriné Takács Kincső NC I 200 m 7. U23-as és Ifjúsági világbajnokság U23 Minszk Szabados Krisztián
Varga Patrik C IV 500 m 7. U23-as és Ifjúsági világbajnokság U23 Minszk Szabados Krisztián
Dóczé Patrik C IV 500 m 8. U23-as és Ifjúsági Európa-bajnokság U23 Plovdiv Szabados Krisztián
Khaut Kristóf C I 500 m 8. U23-as és Ifjúsági Európa-bajnokság U23 Plovdiv Szabados Krisztián
Khaut Kristóf C IV 500 m 8. U23-as és Ifjúsági Európa-bajnokság U23 Plovdiv Szabados Krisztián
Douchev-Janics Natasa NK I 200 m 9. XXXI. Nyári Olimpiai Játékok Felnőtt Rio de Janiero Adrian Douchev
Lazúr Barnabás K II 200 m 9. U23-as és Ifjúsági Európa-bajnokság Ifjúsági Plovdiv Borsodi Géza
Mayer Keán K II 200 m 9. U23-as és Ifjúsági Európa-bajnokság Ifjúsági Plovdiv Borsodi Géza
Obert Ákos K I 200 m 9. Olimpiai Reménységek Versenye 1999 Szeged Borsodi Géza
Pető Réka NK II maraton 9. Maraton Európa-bajnokság Felnőtt Pontevedra Sztanity László
Németh Benedek C I 500 m Középfutam U23-as és Ifjúsági Európa-bajnokság Ifjúsági Plovdiv Szabados Krisztián
Lakatos Zsanett NC I 200 m DSQ Európa-bajnokság Felnőtt Moszkva Hubik András
Varga Dávid C IV 500 m DSQ Európa-bajnokság Felnőtt Moszkva Szabados Krisztián